Compliflora Immuno Complex 30 Kapslí

Compliflora Immuno Complex 30 kapslí

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Trávení zažívání a hubnutí
Dodavatel:Compliflora
Cena:215 Kč
Compliflora Immuno Complex 30 kapslí 5 (100%) 28 hodnocení

Compliflora Imuno Complex, doplněk stravy, je komplexní symbiotikum, které obsahuje vitamin D 1000 IU a zinek pro každodenní podporu přirozené obranyschopnosti organismu, bakterie mléčného kvašení (Lactobacillus Bifidobacterium - 2 miliardy v 1 kapsli) a prebiotikum. Živé bakterie mléčného kvašení osidlující tenké i tlusté střevo. Vitamin D a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému. Symbiotika je vhodné užívat na podporu obnovy střevní mikroflóry na počátku antibiotické léčby a pokračovat v užívání i po ukončení antibiotické léčby. Mezi užitím antibiotika a symbiotika je doporučován odstup alespoň dvě hodiny. Balení obsahuje 30 kapslí.


 • Compliflora Baby kapky 5 ml
  Compliflora Baby kapky 5 ml

  Compliflora Baby kapky jsou doplněk stravy ve formě kapek. Tyto probiotické kapky obsahují mikrokapsle živých bakterií mléčného kvašení..

  159 Kč
 • BioGaia Prodentis 20 pastilek
  BioGaia Prodentis 20 pastilek

  BioGaia ProDentis je doplněk stravy, který obsahuje patentovaný probiotický kmen L. reuteri Prodentis (L. reuteri DSM17938 a L. reuteri ATCC PTA..

  319 KčObjevte: Laktobacily V sekci doplňky stravy a výživa | trávení zažívání a hubnutí je možné objevit compliflora immuno complex 30 kapslí!
© 2021 Kontakt