Immuno Booster Akut 10 Ampulí S Pomeranč. Příchutí

Immuno Booster Akut 10 ampulí s pomeranč. příchutí

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Doplňky stravy na imunitu
Dodavatel:Salutem Pharma
Cena:315 Kč
Immuno Booster Akut 10 ampulí s pomeranč. příchutí 2,5 (50%) 22 hodnocení

Salutem Pharma Immuno Booster Akut je doplněk stravy ve formě ampulí s pomerančovou příchutí. Obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních betaglukanů s vitaminem C a extrakt z guarany. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému. Guarana podporuje imunitní systém (Energie - tonus - únava). Balení obsahuje 10 ampulí.


 • Biotter Mateřídouška s podbělem tbl.24
  Biotter Mateřídouška s podbělem tbl.24

  Přípravek Biotter obsahuje mateřídoušku obecnou, podběl lékařský, eukalyptus a mentol, které napomáhají k normální funkci dýchacího..

  109 Kč
 • Avilut 3-forte Recordati cps.90
  Avilut 3-forte Recordati cps.90

  Avilut 3-forte Recordati je doplněk stravy, který obsahuje rybí olej s obsahem kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaenové (EPA)...

  699 Kč
 • SYMBIOSYS Alflorex 10mg cps.30
  SYMBIOSYS Alflorex 10mg cps.30

  SYMBIOSYS Alflorex je probiotický doplněk stravy, navržený tak, aby podporoval Vaši vnitřní rovnováhu. Ne všechny kmeny bakterií jsou..

  485 Kč
 • SYMBIOSYS Alflorex 10mg cps.15
  SYMBIOSYS Alflorex 10mg cps.15

  SYMBIOSYS Alflorex je probiotický doplněk stravy, navržený tak, aby podporoval Vaši vnitřní rovnováhu. Ne všechny kmeny bakterií jsou..

  349 KčObjevte: Doplňky stravy na imunitu V sekci doplňky stravy a výživa je možné objevit immuno booster akut 10 ampulí s pomeranč. příchutí!
© 2021 Kontakt