Immunotrofina D Tbl.30

Immunotrofina D tbl.30

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vitamíny
Dodavatel:Immunotrofina
Cena:295 Kč
Immunotrofina D tbl.30 5 (100%) 22 hodnocení

Immunotrofina D tablety je doplněk stravy s originálním betaglukanem Betaright, vitaminy A, B5, C, D, E a zinkem ve formě rozspustných tablet s příchutí lesních jahod. Vitaminy A, C, D a zinek podporují normální funkci imunitního systému.Vitamin B5 a C přispívají ke snížení únavy a vyčerpání a k energetické rovnováze.Vitamin C, E a zinek se řadí mezi antioxidanty.Zinek  podporuje normální stav kostí, vlasů, nehtů a pokožky.Vitamin C podporuje normální tvorbu kolagenu pro normální funkci kůže.Vitamin B a zinek podporuje oči.Balení obsahuje 30 tablet.


 • Favea Bactorhino vit.D tob.30
  Favea Bactorhino vit.D tob.30

  Bactorhino je doplněk stravy obsahující kombinaci důležitého patentovaného probiotika s vitamínem D. Vitamin D přispívá k normální funkci..

  479 Kč
 • GS Mamavit Prefolin DHA EPA tbl cps.30 30 2016 - II. jakost
  GS Mamavit Prefolin DHA EPA tbl cps.30 30 2016 - II. jakost

  Tablety s optimální kombinací vitaminů a minerálů, jejichž dostatečný přísun je velmi důležitý zejména v období těhotenství, kojení..

  509 Kč
 • Sambucus Immuno kids sirup 120 ml
  Sambucus Immuno kids sirup 120 ml

  Sambucus Immuno kids, doplněk stravy, je sirup s extraktem z plodů černého bezu s malinovou příchutí. Obsahuje kombinaci dvou pečlivě..

  159 Kč
 • Sambucus Immuno kids lízátka 5 ks
  Sambucus Immuno kids lízátka 5 ks

  Sambucus Immuno kids lízátka, doplněk stravy, obsahují extrakt z černého bezu, tymiánu a šalvěje, vitamin C a zinek. Mají příjemnou..

  105 Kč
 • BioGaia Prodentis 20 pastilek
  BioGaia Prodentis 20 pastilek

  BioGaia ProDentis je doplněk stravy, který obsahuje patentovaný probiotický kmen L. reuteri Prodentis (L. reuteri DSM17938 a L. reuteri ATCC PTA..

  319 Kč
 • Compliflora Immuno Complex 30 kapslí
  Compliflora Immuno Complex 30 kapslí

  Compliflora Imuno Complex, doplněk stravy, je komplexní symbiotikum, které obsahuje vitamin D 1000 IU a zinek pro každodenní podporu přirozené..

  215 Kč
 • Compliflora Baby kapky 5 ml
  Compliflora Baby kapky 5 ml

  Compliflora Baby kapky jsou doplněk stravy ve formě kapek. Tyto probiotické kapky obsahují mikrokapsle živých bakterií mléčného kvašení..

  159 Kč
 • Allnature Cordyceps cps.100
  Allnature Cordyceps cps.100

  Cordyceps sinensis (Housenice čínská) zaujímá v tradiční čínské medicíně jednu z prvních příček mezi nejvíce ceněnými houbami...

  349 KčObjevte: Multivitamíny V sekci doplňky stravy a výživa | vitamíny je možné objevit immunotrofina d tbl.30!
© 2021 Kontakt