Lactanon Tbl.90

Lactanon tbl.90

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přípravky na podporu trávení
Dodavatel:Vitabalans
Cena:299 Kč
Lactanon tbl.90 5 (100%) 25 hodnocení

Lactanon je doplněk stravy ve formě tablet s obsahem enzymu laktázy. Laktáza je potřebná pro štěpení mléčného cukru- laktózy, na jednoduché cukry. Nejvyšší produkce enzymu je v lidském těle v kojeneckém období, pak přirozeně klesá. Nedostatečná produkce enzymu na štěpení laktózy se nazývá intolerance laktózy neboli nesnášenlivost. Tablety s enzymem je vhodné užít před začetím konzumace anebo v průběhu konzumace jídel s obsahem laktózy. Množství enzymu a jeho aktivita v jedné tabletě Lactanonu dostačuje k trávení i většího obsahu laktózy obsažené v potravě (minimálně 10 g na porci). Vhodný pro diabetiky a celiaky.


 • Lepicol PLUS trávicí enzymy cps.180
  Lepicol PLUS trávicí enzymy cps.180

  Lepicol Plus je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, živé kultury, kořen zázvoru, lístky máty peprné, fenyklové semínko, inulín..

  375 Kč
 • Dr.Popov Psyllicol příchuť malina 100g
  Dr.Popov Psyllicol příchuť malina 100g

  Dr.Popov Psyllicol příchuť malina je doplněk stravy, který obsahuje Psyllium Plantago ovata (vyčištěné obaly semene jitrocele indického),..

  95 Kč
 • LEROS NATUR Zažívání n.s.20x1.5g
  LEROS NATUR Zažívání n.s.20x1.5g

  LEROS NATUR Zažívání čaj obsahuje bylinnou směs: mátu peprnou, heřmánek, kmín, zázvor a mateřídoušku. Máta peprná, kmín, heřmánek,..

  55 KčObjevte: Přípravky na podporu trávení V sekci mám problém s... je možné objevit lactanon tbl.90!
© 2021 Kontakt