LepekFit Tbl.30

LepekFit tbl.30

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přípravky na podporu trávení
Dodavatel:LepekFit
Cena:419 Kč
LepekFit tbl.30 4,25 (85%) 23 hodnocení

LepekFit je doplněk stravy, který byl vyvinut přímo pro osoby s intolerancí na lepek. Obsahuje rostlinné trávicí enzymy speciálně získané z extraktu z papáji, především papain a caricain. Tyto enzymy štěpí bílkoviny na oligopeptidy a aminokyseliny. Působením enzymů dochází k rozpadu lepku, což může umožnit jeho lepší stravitelnost. Tablety LepekFit jsou opatřeny speciálním hladkým enterosolventním potahem, jenž umožňuje průchod kyselým prostředím žaludku a rozpad tablety až v místě potřeby, tedy v tenkém střevě. Přípravek neobsahuje žádné živočišné zdroje účinných ani pomocných látek a je tak vhodný pro vegetariány i vegany. Přípravek mohou užívat i těhotné a kojící ženy, vždy však raději po konzultaci s lékařem. Balení obsahuje 30 tablet.


 • Walmark Biopron9 tob.30 10
  Walmark Biopron9 tob.30 10

  Probiotický komplex Biopron 9 představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotických fruktooligosacharidů (FOS)...

  285 Kč
 • Walmark Biopron9 PREMIUM tob.30
  Walmark Biopron9 PREMIUM tob.30

  Biopron9 PREMIUM je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje kombinaci 9 probiotických kmenů v maximální koncentraci 20 miliard v denní..

  239 Kč
 • Nutridrink akční balíček 7 2 ks
  Nutridrink akční balíček 7 2 ks

  Balíček Nutridrink obsahuje 2x vanilkovou příchuť, 3x čokoládovou příchuť, 2x banánovou příchuť a 2x jahodovou příchuť. Nutridrink je..

  299 Kč
 • Zaječická hořká voda 0.5l
  Zaječická hořká voda 0.5l

  Zaječická hořká voda je přírodní velmi silně mineralizovaná voda se zvýšeným obsahem fluoridů, hypertonická, síranohořečnatá z..

  45 Kč
 • PrebioLax 600g
  PrebioLax 600g

  Prebiolax je doplněk stravy ve formě prebiotického koktejlu obsahující jedinečnou kombinaci nízkomolekulárních vláknin, která unikátním..

  515 KčObjevte: Přípravky na podporu trávení V sekci mám problém s... je možné objevit lepekfit tbl.30!
© 2021 Kontakt