Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks

Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vitamíny
Dodavatel:Marťánci
Cena:159 Kč
Walmark Marťánci Gummy Echinacea 20mg 50ks 3 (60%) 19 hodnocení

Doplněk stravy Marťánci Gummy s echinaceou jsou chutné želatinové tablety, které obsahují doporučené denní dávky důležitých vitamínů pro správný fyziologický růst a vývoj dítěte. Vhodné pro děti od 3 let obsahující Echinaceu purpureu, vitamín C a zinek. Komfortní forma žvýkacích tabletEchinacea purpurea (třapatka nachová) přispívá k normální funkci horních cest dýchacích.Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému.Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.Vitamín B3 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.Vitamín B12 přispívá ke správnému energetickému metabolismu.Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému.Balení obsahuje 50 želatinových tablet s jahodovou a třešňovou příchutí.


 • Multivitamin Centrum Silver 50 pro ženy 30tbl
  Multivitamin Centrum Silver 50 pro ženy 30tbl

  Centrum Silver 50 plus pro ženy je doplněk stravy se speciálně vyváženým složením pro ženy nad 50 let, které chtějí žít svůj život..

  295 Kč
 • Revital Multi forte pomeranč tbl.eff.20
  Revital Multi forte pomeranč tbl.eff.20

  Revital Multi forte obsahuje komplexní složení vitaminů a minerálních látek, které organizmus nezbytně potřebuje, ale nepřijímá je ze..

  119 Kč
 • Revital Multi pomeranč tbl.eff.20
  Revital Multi pomeranč tbl.eff.20

  Doplněk stravy Revital multi s pomerančovou příchutí je přípravek ve formě šumivých tablet obsahující důležité vitaminy, které..

  95 Kč
 • Vibovit imunity jelly 50
  Vibovit imunity jelly 50

  Doplněk stravy Vibovit Imunity želé je komplex 11 vitaminů a minerálních látek ve formě želé s ovocnou příchutí. Vibovit želé jsou v..

  169 Kč
 • Spofavit drg.60
  Spofavit drg.60

  Přípravek Spofavit je vhodným doplňkem stravy při nedostatečném přívodu vitaminů v potravě nebo při jejich zvýšené potřebě. Vitaminy..

  155 Kč
 • LIVSANE Šumivé tablety CZ A-Z multivitamin 15ks
  LIVSANE Šumivé tablety CZ A-Z multivitamin 15ks

  LIVSANE Šumivé tablety CZ A-Z multivitamin jsou doplňkem stravy ve formě rozpustných tablet. Neobsahuje lepek a laktózu. Vhodné pro..

  89 Kč
 • Walmark Spektrum Imunactiv tbl.90
  Walmark Spektrum Imunactiv tbl.90

  Walmark Spektrum Imunita je doplněk stravy obsahující beta-glukan, bioflavonoidy, vitamin C, zinek a další důležité složky. Jedná se o..

  399 Kč
 • LIVSANE tekutý Multivitamín 500 ml
  LIVSANE tekutý Multivitamín 500 ml

  LIVSANE tekutý Multivitamín je doplněk stravy, který obsahuje 12 mikronutrientů. Má pomerančovou příchuť. Vitaminy A, C, B6, D3 a zinek..

  119 Kč
 • Revital Multi malina tbl.eff.20
  Revital Multi malina tbl.eff.20

  Doplněk stravy Revital multi s malinovou příchutí je přípravek ve formě šumivých tablet obsahující důležité vitaminy, které..

  95 KčObjevte: Multivitamíny V sekci doplňky stravy a výživa | vitamíny je možné objevit walmark!
© 2021 Kontakt