Co to je ?

01.11.2010 19:22

 

 

 Když věci nemají řešení, dejte se do nich jinak!

 

Tento dárek je sestaven tak, abyste měli co nejvyšší šanci vystihnout potřeby obdarovávaného. Je navržen především pro obdarované, kteří se s těmito přírodními tradičními přístupy setkávají poprvé.

Je vhodný i pro dárce - naprosté začátečníky, kteří mají schopnosti dobrého pozorovatele, aspoň nějaké zkušenosti s rozpoznáním základních příznaků potíží a nemocí, chuť do práce se stanovením anamnézy podle dotazníku, poznávání nového a možná i sami hledají změnu svého stavu i života.

Dárce by měl být i zodpovědný a ohleduplný, zdraví je citlivá oblast. Nejdeme vybírat nějakou tretku, u které nemusíte znát ani velikost, nejdeme shánět dárek na poslední chvíli tam, kde mají otevřeno do večera i na Štědrý den.

 

Sestavování Vám pomůže více a hlouběji poznat obdarovávaného a mnohdy i Vás samotné.

Není dárkem jen pro onu chvíli, nebo pár následujících. Z našich zkušeností se velmi často stává i začátkem k zcela novému životnímu směřování a cílům. K zcela jiné, vyšší radosti ze života, pohledu na něj, mnohdy i k jeho záchraně a to nejen po fyzické stránce.

Součásti a postupy tvorby dárku jsou tyto:

 

Příprava dárku:

  • Dotazník pro anamnézu, který obdržíte po objednání dárku v této vánoční akci

  • Na základě Vámi vyplněného dotazníku s anamnézou vypracujeme a vyhodnotíme:

zdravotní horoskop se sklony k nemocem

biorytmy a jejich vztahy k orgánům

stav funkcí orgánových skupin podle orgánových hodin

vztahy akupunkturních drah k postiženým místům

stav orgánů, systémů a funkcí organismu

podle fyzických, psychických projevů a gest určíme zdroje potíží

  • na základě výsledků doporučíme postupy a produkty, které bude dárek obsahovat naše doporučení Vám zašleme k odsouhlasení

 

Dárek obsahuje:

  • Knihu, CD podle Vašeho výběru

  • Námi doporučené a Vámi odsouhlasené produkty alternativní přírodní medicíny do Vámi stanovené maximální ceny (účtovaná může být v závěru nižší)

  • Dopis od firmy s přáním k Vánocům, lidským a milým vysvětlením pravé hodnoty tohoto daru a úmyslů dárce. Obsahuje i příslušné návody a popisy

 

 

  • Dárek k Vánocům 2010 v sestavě do Vámi stanovené, maximální ceny. K této ceně jsou přiúčtovány  Vámi objednané knihy, CD a další zboží.

  • Cena většiny produktů  přírodní medicíny se pohybuje mezi 300 - 500,- Kč / kus, ale některé speciální z tradiční čínské medicíny stojí až 2000,- Kč / kus. 

  • Součástí dárku je dotazník, jeho zpracování a vyhodnocení, další drobné práce a doplňky v celkové hodnotě přes 500,- Kč, které dostáváte od naší firmy zdarma.

 

 


Tato akce začíná dne 31.10.2010 a končí 2.12.2010 nebo po obdržení 60 objednávek této akce.

Omezení je dané potřebou času dárce k vyplňování dotazníku a především náročností jeho vyhodnocování, které může provádět jen zkušený terapeut. Neobejde se přitom někdy i bez zodpovězení dalších dotazů a upřesnění od Vás.

 

 

Vyhledávání

Kontakt

BARTOŠOVÁ Jitka Pacetluky 87
768 43 Kostelec u Holešova
+420 776 070 840 IČ: 46192026