Přístroje DiaDENS

25.05.2010 14:55

Podrobný popis přístrojů najdete v našem e-shopu.

 

DiaDENS PK

Nejprodávanější aparát v ČR je DiaDENS PK. Je oblíben pro svoji jednoduchou obsluhu a široké spektrum využití. Tento aparát obsahuje všechny léčebné frekvence, díky tomu je léčbu jakéhokoliv zdravotního problému možno provádět maximálně efektivně.

Kromě základní škály léčebných frekvencí od 10 po 200 Hz, obsahuje i ultra nízké frekvence od 1 po 9,9 Hz (viz stránka frekvence) . Důležité jsou také frekvence 77/10 - na snižování vysokého tlaku, a 77AM na zvyšování tlaku nízkého + další efekty, viz kapitola frekvence.

Při léčbě vážnějších diagnóz je důležité kontrolovat vhodnost léků a potravin, řídit správně dietologický režim, což jde využitím diagnostického režimu Voll, BioVoll a BIOREPER. Proto je tato metodika důležitá i pro využití v domácím prostředí.

 

 

DiaDENS PKM

Aparát DiaDENS PKM je dobře ergonomicky řešený typ, který má odlišnou logistiku ovládání od ostatních aparátů. Ovládání je řazeno v několika liniích.

Můžeme nadstavovat jednotlivé frekvence jako u jiných typů, je tu navíc nabídka přednastavených režimů k vybraným diagnózám. To znamená, že v nabídce na display nalistujete příslušnou diagnózu, a aparát automaticky nadstaví příslušnou frekvenci léčby a délku terapie. Nevýhodou tohoto aparátu je, že nabídka na display je pouze v angličtině. Lze se sice orientovat dle českého překladu v návodu, v praxi je to ale často důvodem k nepoužívání aparátu osobami neovládajících angličtinu.

DiaDENS PKM disponuje základní škálou léčebných frekvencí od 10 po 200 Hz, obsahuje i ultra nízké frekvence od 1 po 9,9 Hz (viz stránka frekvence), také frekvence 77/10 – na snižování vysokého tlaku, a 77AM na zvyšování tlaku nízkého.

DiaDENS PKM nemá diagnostické režimy Voll a Bioreper. Z diagnostických režimů obsahuje MED, TEST a SKRÍNING (SCR).

 

 

DiaDENS DT

Tento typově již starší model DiaDENS DT disponuje pouze základní škálou léčebných frekvencí od 10 po 200 Hz, neobsahuje ultra nízké frekvence a frekvence na snižování vysokého tlaku.

Tento model nabízí i diagnostiku dle Volla a Bioreper, neumožňuje ale propojení s PC

 

 

DiaDENS T

Tento typově již starší model DiaDENS T disponuje pouze základní škálou léčebných frekvencí od 10 po 200 Hz, neobsahuje ultra nízké frekvence a frekvence na snižování vysokého tlaku.

 

 

DiaDENS Cardio

Tento jednoúčelový přístroj slouží k snižování vysokého krevního tlaku. Aparát obsahuje dvě frekvence – modulovanou frekvenci 77/10 a frekvenci z řady ultra nízkých – 9,2 Hz.

Neinvazivní (šetrné) působení na biologicky aktivní body na zápěstí, řízené mikroprocesorem, má za cíl snížení krevního tlaku.

 

ZooDENS

Tato modifikace aparátu určeného k Densterapii je konstruována tak, aby umožňoval aplikaci terapie v srsti našich chlupatých miláčků. Je to především jinou konstrukcí vestavěné elektrody.

 

 

Elektroda pásy

Elektroda pásy je určena pro zvýšení pohodlí při terapii. V balení jsou dodávány dva aplikátory, jeden ve tvaru čtverce, druhý obdélníkový. Použití je podle toho, který tvar Vám více pasuje na místo aplikace. K oběma tvarům jsou pásy se suchými zipy, jejichž pomocí lze aplikátory pohodlně připevnit na kterékoliv místo na těle.

 

 

 

Oční aplikátor

Oční aplikátor lze pohodlně upevnit na oči, díky průzorům je možno po dobu aplikace normálně vidět.

Z kreativních nápadů některých dam vyplynulo i alternativní využití očních aplikátorů. Pokud se přikládá oční aplikátor na místa postižená celulitidou, dosahuje se rychlejšího kosmetického efektu než při použití elektrody pásové.

 

Vyhledávání

Kontakt

BARTOŠOVÁ Jitka Pacetluky 87
768 43 Kostelec u Holešova
+420 776 070 840 IČ: 46192026