PORADNA CENTRA NOLI

Klasický způsob konzultace v našem centru, s nejvyšší spolehlivostí nalezení a určení pravých příčin potíží, a stanovení účinných postupů.

Jako jediný typ konzultace umožňuje i přímé a rychlé ověření účinnosti doporučených přípravků a doplňků už před jejich aplikací a zakoupením, testování potravinových alergenů pro upřesnění diet a mnoho dalších potřebných souvisejících úkonů. Toto testování je přímou odezvou (reakcí) na současný, skutečný stav Vašeho organismu.

 

Jaké potíže řešíme

Naše metody jsou holistické - celostní a zabývaji se tedy klientem jako celkem - jeho psychickým stavem, poruchami v bioenergetickém systému, disharmoniemi ve funkcích, následky nedoléčených nemocí, infekcí, očkování atd.

Námi používané terapie a prostředky je odstraňují velmi důkladně a šetrně, bez nežádoucích vedlejších účinků. Některé místní, krátkodobé projevy vylučování škodlivin organismem, např. kůží (vyrážka, pupínky, zabarvení), pocit teploty, nervozita apod. jsou projevem žádoucích účinků a pomůžeme vám je překonat.

 

Příklady řešených problémů:

Oslabená imunita, alergie, astma, akné, ekzémy (i atopické), padání vlasů, infekční nemoci, opary, zažívací potíže, bolesti kloubů.

Gynekologické problémy,chronické záněty (průdušek apod.), únava (i chronická), deprese mírnější, emoční nestabilita, kardiovaskulární problémy.

Nádory, zhoubná onemocnění, Parkinsonova nemoc, Alzheimerova nemoc, psychózy, lupénky, patologie kloubů, artróza, artritída.

Chronické poruchy činnosti trávicího traktu, nevolnost, průjem, zácpa, meteorismus (plynatost), hemeroidy.

Kýchání a kašel, pálení očí, nezastavitelná rýma, nachlazení, záchvaty dušnosti a anafylaktický šok,  kopřivka , quinckeho edém, alergická rýma, alergický zánět, astmatický záchvat. Cévní potíže, symptomy astenie, únavy, celkové podrážděnosti, následky stresů, zmírňování otoků, krvácení.

Některá oční onemocnění, regulace krevního tlaku, hormonální ptoblémy atd.

 

Konzultace v centru NOLI

  • Vstupní konzultaceje určena pro nové klienty při jejich první návštěvě. Trvá obvykle 1-1,5 hodiny.

 

  • Kontrolní konzultace - jsou předem doporučovány a sjednávány osobně při předchozí návštěvě. Trvá obvykle 1 hodinu.

 

Konzultaci si lze objednat a přeobjednat  telefonicky, osobně nebo na internetu v našem e-shopu - nabídka Služby/Konzultace

 

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Prosím, přeobjednávejte se nebo zrušte svou konzutaci aspoň 24 hodin předem. Nezablokujete tak čas potřebný pro jiného klienta nebo jinou práci.  

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

BARTOŠOVÁ Jitka Pacetluky 87
768 43 Kostelec u Holešova
+420 776 070 840 IČ: 46192026