Bambi Oil

Firma Joalis přichází na trh s trojicí unikátních informačních olejů Joalis Bambi Oil. Vedle informační složky obsahují tyto produkty mandlový olej s jedinečnými kosmetickými vlastnostmi a směsi specifických kvalitních olejů vhodných ke zvláčnění, ochraně a regeneraci citlivé pkožky novorozence a batolete.

V čem jsou Joalis Bambi Oil jiné než ostatní dětské oleje na trhu?       

                                                                                                               

  • kombinují ošetření kůže dítěte a účinky informace
  • jsou určené k přenosu informací do organismu přes pokožku
  • tyto informace příznivě působí na fungování lidského organismu

Dětské oleje Joalis Bambi Oil pomáhají řešit nejčastější dětské obtíže. Na prvním místě stojí imunita a s tím související kvalita dýchacích cest a zažívacího ústrojí. Dále je to nervová soustava, jejíž porucha se může projevit např. neklidem, nespavostí, kolikami, nechutenstvím nebo zvracením. Důkežitá je též dobrá snášenlivost očkování, kvalita kůže a eliminace nepřiměřené úzkosti nebo agresivity.

Nakonec vyšlo najevo, že vše potřebné je možné dostat do tří typů preparátů, tří typů olejů. V několikaletém pokusu se prpokázalo, že potřebné vlastnosti těchto preparátů se opravdu podařilo naplnit.

K dispozici jsou tři typy olejů, snadno rozlišitelné podle barvy. Jsou koncipovány jako ucelená řada, proto je doporučeno používat všechny tři oleje souběžně, tj. pravidelně je střídat v pořadí uvedeném na obalu a aplikovat každý den jinou lahvičku.

Posuňte začátek detoxikace do prvních dnů po narození dítěte a umožněte rodičům prožít více radosti z jejich miminka.

Oleje jsou určené především těm nejmenším, ale může je používat každý. Vhodné jsou obzvlášť pro ty, kteří z jakýchkoliv důvodů nemohou užívat lihové preparáty ústně.

ZVĚDOVNA - PŘÍSPĚVKY NÁVŠTĚVNÍKŮ STRÁNEK

15.11.2010 19:03

Za ucpávání cév může stres

Ateroskleróza je zákeřná nemoc, protože postupuje nenápadně a nebolí, ale její důsledky mohou být až život ohrožující. V buňkách hladké svaloviny ve stěnách cév se nejprve usazují tukové kapénky. Následně se tuk a cholesterol ukládají i mimo svalové buňky, v cévní stěně se...
15.11.2010 18:53

Hamburgery způsobují astma

Hamburgery z rychlého občerstvení způsobují u dětí nadměrnou dušnost. S tímto objevem přišli podle agentury MeDitorial novozélandští lékaři. Hlavním viníkem je podle nich sůl. Jeden hamburger obsahuje 579 mg soli, což o 179 mg překračuje doporučenou denní dávku pro děti na celý den. Vliv soli na...
20.06.2010 16:32

Je Actimel opravdu prospěšný?

Britský úřad ASA, který ve spojeném království dbá na pravdivost reklam, zkoumal, zda je pití jogurtu Actimel opravdu zdraví prospěšné, jak to tvrdily britské reklamy. Došel k závěru, že nápoj žádný podstatný vliv na zdraví nemá. Úředníci si nechali předložit všech 24 vědeckých studií, které podle...

Vyhledávání

Kontakt

BARTOŠOVÁ Jitka Pacetluky 87
768 43 Kostelec u Holešova
+420 776 070 840 IČ: 46192026