Představujeme 

 

  • ZLATÉ KVARTETO TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY

  • Přístroj DiaDENS KOSMO + Pleťové masky

 

Přistroj DiaDENS KOSMO + Pleťové masky 

 

DiaDENS Kosmo - skutečný domácí kosmetolog, prostředek hardwarové kosmetologie dvacátého prvního století, k vytvoření kosmetologického efektu – komplexní ošetření pleti speciálně vyvinutou kosmetickou maskou s využitím mikroimpulzů.

Tato mikroimpulzní technologie výrazně zlepšuje procesy mikrocirkulace kůže, účinně aktivuje látkovou výměnu, podporuje detoxikaci a normalizuje metabolizaci kůže.
  

Mikroimpulzní aktivační maska se používá v kombinaci s třemi typy kosmetických masek unikátních receptur. V balení je vždy šest masek jednoho druhu.

 

  • Maska na obličej z výtažkem z vlaštovčího hnízda

Obsahuje enzymy a přísady, které brání oxidačním procesům, které jsou příčinou stárnutí kůže. Právě oxidační inhibitor masky DiaDENS Kosmo obnovuje vadné membrány buněk, a tím jakoby obrací čas zpět. Potupně se uhlazuje zvlnění vrásek, mizí pigmentační skvrny, oživuje se barva kůže, a na omak je pleť měkčí a vláčnější.

 

  • Maska na obličej z extraktu kaviáru mořských ryb

Podporuje prokrvení, normalizuje hormonální tvorbu i činnost mazových žláz. Výtažek z jiker lososa aktivuje obnovu buněk a dodává aktivní kolagen, zajišťující hebkost a pružnost, takže po několika použitích masky vypadá kůže znatelně mladší. 

 

  • Aloe maska na obličej pro hydrataci a čištění  

Mimo to, že výborně hydratuje a zvláčňuje pokožku, zjasňuje a zvýrazňuje její tón. Maska dává komplexní efekt omlazení, detoxikace a regenerace naší pleti. Zvláčňující regenerační a čistící maska DiaDENS Kosmo je vhodná pro všechny typy pleti, a to v jakémkoli věku.

 

Před aplikací je třeba se seznámit s návodem, případně poradit s odborníkem.
 

Zobrazit návod k použití (soubor .pdf)

 

Najdete v E-shopu / Přístroje, pomůcky / DiaDENS přístoje, pomůcky

 

Vyhledávání

Kontakt

BARTOŠOVÁ Jitka Pacetluky 87
768 43 Kostelec u Holešova
+420 776 070 840 IČ: 46192026